KONST / Litografier / Färglitografi 12422037
nr 1242 2037
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Gröna Lund. Signerad, daterad 2000,203/360. Motivet: 40x46
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:20:59
17/3 19:43:16
18 mar
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö